Prvá menštruácia a ako ju zvládnuť Komentovať

Pamätáme si ju každá. Prvá menštruácia bola zvláštna, pretože to čo sa deje prvýkrát je stále zvláštne. Mozog to spoznáva a spracováva to.

Poďme ale k našim teenegerkám. V dnešnej dobe už menštruácia môže byť príjemnejšou a poznanejšou záležitosťou. Môžeme našim teenegerkám ukázať množstvo noviniek, ako napríklad absorpčné, antibakteriálne a príjemné menštruačné nohavičky.

Škola, telocvik a menštruačné nohavičky

Aby školu a telocvik či iné krúžky zvládla v bezpečí, navrhli sme Vám krásny výber bavlnených nohavičiek, ktoré sú v stredovej časti o pár milimetrov hrubšie ako bežné nohavičky. Jedná sa o milimetre takže spokojnosť bude na prvom mieste.

Menštruačné nohavičky pre teenegerky nájdete v rôznych veľkostiach a farbách. Periete ich ako bežné nohavičky, svojim zložením sú vzdušné takže pokožka dýcha, sú jemné a hlavne počas menštruácie sú bezpečné, teda absorpčné a antibakteriálne. Vyzerajú ako bežné, no absorbujú krv a Vaša mladá žienka si môže školu, telocvik a krúžky počas dňa pohodlne užiť ako v bežné dni.

Tu je výber ktorý Vám ponúkame:

Knihy o menštruácii

Takto sa september sa môže začať. Okrem kníh ktoré do školy Vaše dcéry budú potrebovať, Vám odporúčame aj knihy o menštruácií. Sú plné informácií, takže nakoniec sa to môže otočiť a dcéra bude vzdelávať Vás 🙂

Tieto knihy Vám uľahčia informácie o ženskom tele a o fungovaní celého menštruačného cyklu. Prečo a ako vzniká, kedy sa čo deje s našim telom a ako si to celé uľahčiť.

Pozrite si navrhovanú ponuku:

Takto z Vášho dievčatka, vyrastie mladá moderná žienka. Knihy o menštruácii, moderné ekologické menštruačné nohavičky či intímna hygiena, to všetko, pre Vaše teenegerky ale aj pre Vás je na simma.sk

Menštruačné hubky z mora ako náhrada tampónu

PS-ak Vaša dcéra je už staršia a rozmýšľate nad tampónmi, zvoľte radšej menštruačné huby. Ich prírodné zloženie je vhodné pre zdravie, ich mäkkosť je výborná a čo sa týka ekológie a spoľahlivosti tak ste na správnom mieste. Antibakteriálne a bezpečné prírodné morské huby pre mladé dievčatá, odporúčame vo veľkosti S, aj s čistiacou soľou. Ostatné hubky vo veľkosti M a L sú pre už dospelé ženy.

Tu je výber menštruačných húb:

Budeme sa tešiť na Vaše spokojné spätné väzby v komentároch.

Autorka textu: Simona Müllerová, zakladateľka e-shopu simma.sk Pomoc pri písaní: vlastné skúsenosti.

Simma – najširší eshop s modernými ekologickými menštruačnými pomôckami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Váš košík

close