O mne

Vitajte, volám sa Simona.

Tento koncept je pre nás všetky ženy. Chcem zahodiť témy, ktoré sú tabu a dať nám to, čo je pre nás prirodzené. Myslím, že sa tu nájdeme všetky.

Prečo som vytvorila tento e-shop?

Ako 11 ročná, som dostala svoju prvú menštruáciu. Nevedela som, čo sa deje, nakoľko mi tieto pojmy, ako sa z dievčaťa stane žena, neboli vysvetlené. Dostala som napokon len klasické inštrukcie, čo treba vtedy používať, ako často sa to bude opakovať a bolo vybavené. Mala som s tým proste žiť, každý mesiac ako každá iná. Mohla som nakúpiť to, čo mi v obchode na menštruáciu poskytnú. Nebola som s tým spokojná, nakoľko ma prepadávali každým mesiacom silné bolesti, nepríjemný pocit v nohavičkách, hanblivosť za to, a tiež časom aj nepríjemné gynekologické problémy. Mykózy, či zápaly močových ciest, mi nevedela dokonca vyliečiť ani moja ženská pani doktorka. Pýtala som sa samej seba, prečo? Prečo mi nevie pomôcť?

Donedávna mi vadilo, že sa počas svojich dní necítim komfortne a dostatočne sexy. Hnevalo ma, že témy ako menštruácia a príprava dievčaťa na to, čo sa stane s jej telom boli úplne tabu. Tabu, bola aj téma nezdravej mikroflóry ženského ústrojenstva a teda aj zdravotné problémy s tým spojené.
Zistila som, že vôbec nejde o to, či je aviváž parfumovaná ale o to, aké menštruačné pomôcky používame, aký je stav nášho čreva a naša psychika. Neprestávala som veriť, že sa to všetko dá aj ináč!

Ešte že sa svet vyvíja 🙂

Spojitosť modernej ženskosti, sexepílu ale zároveň komfortu a ekológie?

Zdalo sa mi to nedosiahnuteľné. Jedného dňa som to však našla. Alebo, ono si to našlo mňa. Vedela som, že to je to, čo ma vystihuje. Našla som produkty eko a vegan-friendly, ktoré pomáhajú ženám, cítiť sa najmä komfortne a žensky, aj počas svojich dní a dbajú zároveň aj na ekonomiku jej peňaženky, ekológiu, ale hlavne tiež na zdravie nášho ženského tela.
A tak vznikol tento e-shop, simma.sk.

Spojila som všetko čo viem, do jedného konceptu. Tu vyriešime bolestivú menštruáciu, pohodlie počas menštruácie, zachovanie si ženskosti a sexepílu, zdravie ženského ústrojenstva, i celulitídu. To všetko som si vyriešila aj ja a chcem aby sme o tom hovorili. Chcem posunúť, tieto témy na inú úroveň, pretože viem že sa o nich, zatiaľ, len šepká. Preto prosím, ženy, matky, komunikujme, pripravujme naše dievčatá na ženskosť a dajme si vzájomne vedieť o novinkách ktoré môžeme všetky používať. Pri každom produkte, či sekcii nájdete vysvetlenia a dôležité informácie. Rôzne rady, či aha momenty v blogoch a otvorenú komunikáciu na soc. sieťach. A rozšírený sortiment si zamilujete. Som rada že som sa našla a že Vám, môžem poskytnúť moje vlastné rady, či produkty od úžasných výrobcov.

Dúfam, že u mňa nájdete, Svoju dokonalú ženskosť 🙂

Ešte raz vitajte a nájdite čo hľadáte.

Vaša Simma. 

PS- ďakujem aj ľuďom, ktorí ma viedli a pomohli mi pri tomto koncepte.

Váš košík

close