Lymfa a odvodnenie. Ktoré byliny sú vhodné? Komentovať

Čaj na odvodnenie, lymfu a močové cesty? Takýto je – 3v1.

Určite ste počuli už o mnohých zázračných čajíkoch. No možno ani jeden si Vás nepritiahol svojou energiou.

Poďme sa pozrieť na čaj SIMMA, ktorý je 100% prírodný, takže úplne super pre každú osobu a zároveň je v ekologickom papierovom balení.

Čaj na lymfu respektíve čaj na odvodnenie. Áno, lymfa je zdrojom “zavodnenia” nášho tela. Teda často krát sme to v prvom rade my. A to preto že: často sedíme a pijeme málo vody a málo sa hýbeme. Ale takýto je náš lifestyle. Tak, poďme si pomôcť!

Bylinky ako breza, truskavec, ibištek, nechtík, lipkavec, lopúch či praslička sú tie najlepšie byliny na prečistenie lymfatického systému.

Príroda vždy bola, je, aj bude najlepší liečiteľ. A ak sa nevyznáte do bylín, nechajte si poradiť.

Zostava tohto bylinného čaju, je naozaj silná a účinná.

Doslova často budete chodiť na toaletu, ale pišať samozrejme nie to druhé 🙂 lebo veď riešime odvodnenie. Pitím čaju SIMMA podporíte Váš lymfatický systém ktorý je u nás žien veľmi dôležitý. Náš lymfatický systém, častým sedením spôsobuje opuch nôh či celulitídu. Preto je v poriadku pomôcť si bylinami ako to robievali kedysi naše staré mamy.

Byliny už spomenuté, pomáhajú vylučovaniu vody z tela močovým systémom a zároveň prečisťujú obličky a pomáhajú zbaviť sa aj škodlivých baktérií z močových ciest. Takže v prípade ak mávate časté zápaly močových ciest, tak aj vtedy sa na tento bylinný čaj pre odvodenie môžete obrátiť. Je ako tri v jednom, prečistí lymfatický systém, zároveň Vás odvodní (odstráni vodu z tela lymfatickým a močovým systémom) zozbiera a teda vylúči močením tiež zlé baktérie a dopomôže tak proti zápalu močového mechúra /močových ciest.

Čo teda naozaj pomáha na lymfatický – odvodňovací systém?

  1. prijímať veľa tekutín
  2. piť výluh (čaj) zo správne zostavených bylín
  3. športovať – hýbať sa

A čo pomáha proti častým  zápalom močových ciest?

  1. mať pod kontrolou svoje emócie – ak ste často vnútorne smutné, srdce sa bráni a Vaše emócie sa presunú nižšie, teda do močového mechúra, tam sa premnožia baktérie a Vy máte pocit častého nutkania na toaletu – Vaše telo sa čistí a chce Vám povedať aby ste sa netrápila
  2. ak takýto problém máte, viete si samozrejme pomôcť čajom ktorý je na www.simma.sk no v prvom rade sú Vaše emócie

Benefity už poznáte aj jeho chuť je veľmi príjemná, jemná, akoby kvetová. A keďže sa nám blíži leto, môžete si ho zaliať aj 2x za deň, nechať vylúhovať a popíjať chladný, respektíve v izbovej teplote.

Mne pomáha už rok. A ak si k čaju dáte ešte lymfatickú masáž, Vaše telo krásne zmení na výzore, aj čo sa týka odvodnenia aj celulitídy.

Autorka textu: Simona Müllerová, zakladateľka e-shopu simma.sk Pomoc pri písaní: vlastné skúsenosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Váš košík

close